Wyniki wyszukiwania: "Tag: lekarze sezon 2"

Brak wyników dla Twojego zapytania

Lekarze (10 odcinków)

Lekarze, sezon 2, odcinek 12

Lekarze

Odcinek 12, Sezon 2
Maks Keller wraz z pozostałymi lekarzami powrócili z Somalii i przebywają na badaniach w warszawskim szpitalu. Są cali i zdrowi. Wygląda na to, że wspólne niebezpieczne przeżycia zbliżyły ich do siebie. Szczególną więź wyczuć można między Maksem i Olgą. Czy coś poważnego łączy tych dwoje? Tymczasem w Toruniu lekarze zajmują się 60-letnią Sophie. Kobieta uwielbia uwodzić mężczyzn. Na skutek jej gierek jeden z jej adoratorów ląduje na stole operacyjnym. Florczyk uświadamia Ordzie, że nie ułatwi mu kariery w Warszawie. Daniel jest załamany. Wyraźnie też tęskni za Sylwią. Leon przeprowadza wykład na uczelni medycznej w Bydgoszczy. Maks wraca do Torunia. Zostaje serdecznie powitany przez zespół. Spotyka się też z Alicją. Szymańska otrzymuje od Michaela zaproszenie na półroczne szkolenie w Huston. Czy zdecyduje się na wyjazd do Ameryki?
Lekarze, sezon 2, odcinek 11

Lekarze

Odcinek 11, Sezon 2
Alicja wciąż nie wie, czy Maks żyje. Postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się prawdy i walczyć o ukochanego. Jedzie do Warszawy, do MSZ. Towarzyszy jej Florczyk. Dzięki znajomościom Krzysztofa, Szymańska rozmawia z urzędnikiem z ministerstwa oraz nawiązuje kontakt z lekarką z fundacji Aid for Africa. Szymańska w MSZ spotyka rodziców Maksa. Gustaw zachowuje się wobec niej karygodnie. Krystyna z kolei ujawnia, że jej mąż jest alkoholikiem i kobieciarzem. Matka Bogny Kowalskiej z inspiracji Izy chce oskarżyć Alicję o narażenie życia jej córki. Bosak broni swojej podwładnej. Jivan i Daniel zajmują się starszą kobietą, która boi się... swojej łazienki. Magda chciałaby, aby jej związek z Piotrem przestał być tajemnicą. Wanat jednak nie jest w stanie zostawić żony.
Lekarze, sezon 2, odcinek 8

Lekarze

Odcinek 8, Sezon 2
Maks przywozi do Polski ciężko chore dziecko z Somalii, towarzyszy mu młoda i ładna lekarka Olga Rojko (Magda Boczarska). Keller znajduje czas tylko na spotkanie z Ordą i Jivanem. Lekarze zajmują się starszym mężczyzną, który jest zawodowym żebrakiem (Jerzy Trela). Kazimierz początkowo odmawia leczenia i chce, aby chirurdzy pozbawili go nogi. Dzięki fortelowi Alicji zgadza się jednak na operację ratującą kończynę. Sylwia i Beata mają kłopoty z facetami – wychodzi na jaw, że Jacek ma żonę w ciąży i dwójkę dzieci, a Daniel przechodzi z Mają od słów do czynów. Jacques zaczyna rozumieć, że Janek go okłamał, opisując trudne relacje z matką. Relacja Alicji i Bartka się rozwija. Madura okazuje się nie tylko sportowcem, lecz także człowiekiem o wielkim sercu, skłonnym do pomocy potrzebującym. Dziewczyna spędza z żużlowcem noc…
Lekarze, sezon 2, odcinek 7

Lekarze

Odcinek 7, Sezon 2
Bartek Madura jest zauroczony Alicją. Udaje mu się zaprosić ją na obiad. Po posiłku w restauracji parę dopadają paparazzi. Kolejnego dnia w gazecie ukazują się ich wspólne zdjęcia. Leon martwi się o obie córki. Lekarze zajmują się nietypową parą po 40. – kobieta oczekuje pierwszego, wyczekiwanego od 15 lat dziecka, a jej mężowi pęka wrzód na żołądku i po operacji zostaje zatrzymany na oddziale. Izabela Wanat dostaje pracę, jako radca prawny w Copernicusie. Piotr ma za złe Elżbiecie, że zatrudniła jego żonę. Do Elżbiety przyjeżdża Jacques, jej były mąż, wezwany na pomoc przez Janka. Mężczyzna chce zabrać syna do Belgii. Do szpitala zostaje przyjęty młody chłopak ze złamaną nogą. Okazuje się, że jutro ma wziąć ślub. To bardzo ważne, bo musi się ożenić w sobotę 7 lipca – taka jest rodzinna tradycja. Daniel coraz bardziej oddala się od Sylwii. Maja najwyraźniej ma jakieś plany wobec ambitnego lekarza.
Lekarze, sezon 2, odcinek 3

Lekarze

Odcinek 3, Sezon 2
Alicja przeprowadza się do Maksa, a Daniel zamierza zamieszkać z Sylwią. Jivan jest zaskoczony nowymi zwyczajami żywieniowymi swojej ciężarnej żony. Orda nie odstępuje na krok Florczyka, który bardzo mu imponuje. Alicja wraca do pracy. Maks zajmuje się pacjentem, który czeka na przeszczepienie nerek i trzustki. Elżbietę podrywa prezydent Torunia, Jerzy Łącki. Szymańska ma poznać rodziców Maksa. Chłopak jest bardzo przywiązany do mamy i ogromnie podziwia swojego ojca, chirurga plastycznego. Maks spotyka w szpitalu kolegę, który wyrusza na misję do Somalii. Ten proponuje mu wyjazd, lecz Keller się nie zgadza. Beata umawia się z przystojniakiem poznanym na forum narciarskim. Leon organizuje kolację dla rodziny Kellerów i swoich córek. Podczas posiłku Maks zaskakuje wszystkich.