Nowości TVN Turbo

Duża dawka adrenaliny powraca! TVN Turbo przygotowało na nowy sezon zarówno nowe produkcje, jak i nowe odcinki waszych ulubionych programów. Sprawdź je wszystkie!

Najbardziej znani eksperci od motoryzacji w tym kraju, czyli Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk przygotowali nowy program pt. „Debeściaki”, w którym dokonają oceny najlepszych ich zdaniem samochodów w danych kategoriach. To będzie prawdziwe starcie tytanów!

Czas na motoryzacyjne rewolucje. W programie „Projekt warsztat”, ekspert Łukasz Ryś, wyruszy w Polskę, by ratować punkty naprawy pojazdów. Czy uda mu się w upadające serwisy samochodowe tchnąć nowe życie?

Pozostałe nowe produkcje, które będzie można zobaczyć tej jesieni to: "Megatransporty", "Wypad z kraju", "Bezwypadkowa okazja", "Wszystko, co naj..." i "Zakup kontrolowany: pierwszy samochód". Wśród jesiennych propozycji nie zabraknie kontynuacji takich programów jak: „101 napraw”, „Zakup kontrolowany”, „Automaniak”, „Będzie pan zadowolony”, „Samochód marzeń: kup i zrób”, „Wojny samochodowe”, czy „Uwaga! Pirat”.

Szykuje się "turbo jesień" w player.pl!

Katalog

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty