Bajkowe ferie z player.pl

Zima bez nudy tylko z player.pl!

Zwiedzaj z nami kolorowe krainy pełne fantastycznych stworzeń i niezwykłych przygód. Wybierz się w podróż pełną magii, śmiesznych zwrotów akcji i niebezpieczeństw w animacji „Siedmiu krasnoludków ratuje śpiącą królewnę”!

Mniejszym widzom proponujemy wycieczkę do zoo razem z uroczą Miffy i jej przyjaciółmi, z którymi przeżyją wspaniałe przygody, a w dodatku poznają kolory, kształty, numery i dźwięki. Czy przy okazji odnajdą skarb? Obejrzyj koniecznie „Miffy. Przygoda w zoo”.

Dorotka - dobrze znana zarówno małym widzom, jak i tym większym, powróci do Oz – zaczarowanej krainy, by pomóc swoim przyjaciołom powstrzymać brata Złej Czarownicy, który przejął władzę w czasie jej nieobecności! Razem z dzielną dziewczynką wybierz się w daleką podróż do Szmaragdowego Grodu w animacji „Czarnoksiężnik z Oz. Powrót Dorotki”.

Milusińskich, w których matematyka budzi lęk, zapraszamy do obejrzenia „Potworka Matmy i jego drużyny” - straaasznie fajnej zabawy z liczbami, miarami i figurami geometrycznymi, gdzie nauczycielami będą… najprawdziwsze potwory!

Zobacz, jakie jeszcze bajki, które urozmaicą zimowy czas, znajdziesz w player.pl!

Katalog

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty