Wyniki wyszukiwania: "Tag: idealna niania"

Brak wyników dla Twojego zapytania

Idealna niania (16 odcinków)

Idealna niania, sezon 1, odcinek 11

Idealna niania

Odcinek 11, Sezon 1
Agnieszka i Robert są narzeczeństwem, mają dwóch synów: trzyletniego Aleksa i prawie dwuletniego Franka. Nie mogą liczyć na pomoc rodziny przy wychowaniu dzieci. Nie pozostaje im zatem nic innego, jak znaleźć idealną nianię dla swoich dzieci. Ponieważ Agnieszka i Robert mieli już złe doświadczenia z poprzednią opiekunką chłopców, postanowili zwrócić się z prośbą o pomoc przy znalezieniu dobrej niani do koleżanki Agnieszki – Ewy. Ewa poleciła im byłą opiekunkę swojego syna – panią Martę, którą Agnieszka i Robert bezzwłocznie zaprosili do siebie. Dzięki ukrytym kamerom wyszło na jaw, że polecona przez koleżankę niania okazała się jedną wielką pomyłką i rodzice musieli szybko interweniować, chroniąc własne dzieci przed agresją ze strony niani. Rodzice postanowili zorganizować casting na nianię. Na castingu stawiły się trzy zupełnie różne panie. Czy któraś z nich okaże się idealną nianią dla Aleksa i Franka?
Idealna niania, sezon 2, odcinek 9

Idealna niania

Odcinek 9, Sezon 2
Renata i Jacek są parą od czasów liceum i od tej pory są nierozłączni. Początkowo mieszkali w Lipsku, ale przeprowadzili się do podwarszawskiego Piaseczna, a kilka miesięcy temu udało im się wreszcie wybudować wymarzony dom. Dwa lata temu urodziła im się córeczka Magda, która szybko stała się oczkiem w głowie i największym skarbem rodziców. Jak sami mówią Madzia rządzi w domu i lubi jak rodzice poświęcają jej 100% swojego czasu. Mimo to Renata nie czuje się zmęczona. Może dlatego, że Magda jest bardzo grzecznym i miłym dzieckiem. Potrafi być nieufna w stosunku do obcych. Jest też bardzo ostrożna – sama wie, że nie należy bawić się ostrymi i niebezpiecznymi przedmiotami. Dziewczynka jest rozpieszczana przez rodziców i oni doskonale o tym wiedzą.
Idealna niania, sezon 2, odcinek 6

Idealna niania

Odcinek 6, Sezon 2
Łukasz i Kinga są narzeczeństwem od pięciu lat. Dwa i pół roku temu urodziła im się córeczka – Aurelia Mercedes. Lela, jak dziewczynka jest nazywana przez rodzinę, natychmiast podbiła serca swoich rodziców, a szczególnie taty, którego szybko owinęła sobie wokół małego palca. Kinga i Łukasz nigdy nie zostawiali Aurelki z kimś obcym. Jak na razie – w razie potrzeby opiekują się nią babcie albo siostra Łukasza. Kinga chciałby iść do pracy, bo brakuje jej kontaktu z dorosłymi ludźmi. Jako „zieloni rodzice” Kinga i Łukasz stawiają przede wszystkim na nianię z doświadczeniem. Kinga nie przyjęłaby do pracy „dziuni”. Jest zazdrosna i nie wyobraża sobie w domu „laski”. Oboje chcieliby, żeby niania się z Aurelką głównie kreatywnie bawiła. Na dyscyplinę przyjdzie jeszcze czas. Wiek ani płeć niani nie mają znaczenia. Czy Kindze i Łukaszowi uda się znaleźć wymarzoną opiekunkę dla Leli?
rozwiń więcej